Shots After Shots Clan .:Take shots till we die:.

Shots After Shots Clan - Play 4 Fun


#1 2010-04-02 16:43:19

 jadzka

Kochanka Diabła

6225266
Skąd: Głogów / Zgorzelec
Zarejestrowany: 2010-02-18
Posty: 189
Punktów :   
WWW

Kilka zasad

Na początek kilka podstawowych zasad udanej koegzystencji:

  1. Jeśli zakładasz nowy wątek sprawdź czy ten temat nie został poruszany wcześniej.

  2. Dokładnie zapoznaj się z działami na forum. Ważne jest, żeby wszystko było na swoim miejscu więc jeśli zakładasz jakiś temat ulokuj go w odpowiednik miejscu.

  3. Nie interesuje mnie jakie masz oceny w szkole, ale PROSZĘ zwracaj uwagę na to jak piszesz. Przede wszystkim na ortografię, bo to najbardziej kuje w oczy (jeśli jesteś dyslektykiem lub po prostu nie masz do tego głowy skorzystaj z opcji sprawdzania pisowni w przeglądarce).
    Autorom nowych wątków będę również wdzięczna za dobry styl ( jeśli nie będzie się trzymać kupy to zastrzegam możliwość ingerencji w treść posta).

  4. Na forum jestem bardzo często ( jak widać ), więc raczej na bieżąco odpisuje na wszelkie posty skierowane do mnie. To samo tyczy się liderów w grupie PS3 -> 83n3k .

  5. Rekrutacją w PS3 zajmuje się 83n3k, a w PC Leonerdo. Od czasu do czasu ja wtrącę swoje 3 grosze w imieniu 83nka. Nikt inny.

  6. Jako że jesteśmy dorosłymi ludźmi, jasne wydaję się, że na forum nie będą tolerowane, żadne formy "agresji" wobec innych użytkowników. Wszystkie chamskie lub niedojrzałe sytuacje będą duszone w zarodku

http://kombos.org/tag/gen_pl.php?id=ruda_pl

Offline

 


Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl